Şimdi Arayın!

Vibro Shape

Biz Sizi Arayalım

Vibro Shape

Ürün Fiyatı: 69,99 TL

Şimdi vücudunuzun biçim alması ve istediğiniz ideal vücuda sahip olmanız Vibro Shape Zayıflama Kemeri ile çok kolay.

Vibro Shape Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Şimdi vücudunuzun biçim alması ve istediğiniz ideal vücuda sahip olmanız Vibro Shape Zayıflama Kemeri ile çok kolay. Maksimum zindelik ve rahatlık verir. Biliyoruz ki zayıflamak ve güzelleşmek için değişik yollar arıyorsunuz. Vibro Shape Zayıflama Kemeri ile hedefinize ulaşmak çok kolay.

Vibro Shape Zayıflama Kemerini vücudunuzun ihtiyacı olan bölgelerine uygulayarak kısa bir sürede istediğiniz vücut ölçülerine kavuşmanızı sağlar, sağlıklı ve güzel görünmenize yardımcı olur.

Yeni bir icat olan Vibro Shape Zayıflama Kemeri, ihtiyaç olan noktalara masaj yaparak dengeli tedavi uygular. Karın, mide, omuz, ve boyun bölgelerinde uygulandığı takdirde etkili ve hızlı sonuç verir. Karın ve kalça kaslarını güçlendirir.
Vibro Shape Zayıflama Kemeri kullandıktan sonra zamanla kendinizi daha farklı hissedecek, zinde ve daha rahat olacaksınız.

Zayıflama kemeri , kalçalarınızı, sırtınızı, dilerseniz de baldırlarınızı ve karnınızı farklı farklıişlem modlarıyla, vücudunuzda istemediğiniz yağların atılmasına ve vücudunuzun güçlü, sağlıklı, seksi ve hayal ettiğiniz gibi sıkı bir hale dönüşmesine yardımcı olur.

Size titreşimli ve harekete geçirici bir masaj sağlayan zayıflama kemeri , kan dolaşımınızı belirgin biçimde hızlandırır, vücudunuzdan toksinlerin atılmasına yardımcı olur ve size daha sıkı bir vücut için yardımcı olur. incelme Kemeri, Masaj Kemeri'nden, Kumandadan ve Adaptörden oluşur. Vücudunuzdaki ekstra santimlerden kurtulmak için mükemmel bir alettir.

VİBRO SHAPE KULLANIMI

 

Önemli Uyarı; Son günlerde aynı isim, video ve grafiklerle satışı yapılmakta olan titreşimli kemerler olduğu tespit edilmiştir. Teleshop tarafından satılan Vibroshape zayıflama kemeri 2 yıl "resmi" garantili olup, tüm belgeleri ve "Türkçe Kullanım Kılavuzu" ile sizlere gönderilmekte olup ORİJİNAL Üründür.

VİBRO SHAPE GENEL ÖZELLİKLER:

 

• Otomatik Mod
• Manuel Mod
• Saat yönü yada saat yönünün tersine hareket
• Otomatik 10 dakikada kapanma özelliği

VİBRO SHAPE TEKNİK ÖZELLİKLER:

Ürün Adı: Vibro Shape
Güç Girişi: AC 220V-240V 50Hz
Güç Çıkışı: DC24V
Güç Tüketimi: 55w

VİBRO SHAPE PAKET İÇERİĞİ

 

• 1 Adet Vibro Shape
• 1 Adet Elle Kumanda Cihazı
• 1 Adet AC Adaptör
• Kullanma Kılavuzu