Şimdi Arayın!

Luma Smile

Biz Sizi Arayalım

Luma Smile

Ürün Fiyatı: 49 TL

Dişlerinizi beyazlatmak mı istiyorsunuz?

Luma Smile Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Luma Smile Nedir ?

En güzel gülüşler için luma slime mutlaka deneyin. Luma smile Avrupa’dan ithal olarak gelen tercih edilen bir üründür. Luma smile dönebilen kauçuk başlığa sahip tasarımı ile diş üzerinde kolay temizlik imkanı sunar. Luma smile özel başlıklı mikronize edilmiş fırçası ve kremi ile rahat kullanım sunar. Luma smile bir tık ile adrese teslim.

Kapıda ödeme kolaylığı ile luma smile sahibi olabilirsiniz. Kampanyalı tanıtım fiyatı ile hemen satın alabilirsiniz. Tüm Türkiye’ye kargo ile gönderilir. Sitemizde buluna luma smile ürünü % 100 orjinal ürün garantisi ile siz değerli müşterilerimize satışa sunulmuştur. Güven ile sipariş verebilir ve satın alabilirsiniz. 

Luma Smile Kullanımı !

Luma smile kullanım önerisi, 

Luma smile etkileri ve luma smile yan etkileri nelerdir. Luma smile cihazına bir tane başlığı tam olacak şekile takınız. Luma smile hafif ve nazik şekilde bastırmak sureti ile dairesel hareketler ile diş fırçalar gibi 1 ile 2 dakika süre ile uygulamanız tavsiye edilir. Luma smile bilinen bir yan etkiye rastlanmamıştır. Herhangi bir yan etki halinde kullanmamalı doktora mutlaka danışılmalıdır. Luma smile kullanım talimatlarına uygun olarak kullanınız.