Şimdi Arayın!

Isımat Ayak Isıtıcısı

Biz Sizi Arayalım

Isımat Ayak Isıtıcısı

Ürün Fiyatı: 49 TL

Ayaklarınızın üşümesini istemiyor musunuz ?

Isımat Ayak Isıtıcısı Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Isımat Ayak Isıtıcısı (Ayak Sobası)
Günlük kış mevsiminde, yaşam içerisinde insanların birçoğu evde, iş yerinde çalışırken ya da herhangi bir iş ile uğraşırken elbet üşütmekle karşı karşıya kalabileceklerdir. Hatta ev ne kadar sıcak olursa olsun yere basılan alanların soğuk olması onlara ayak ve bacak kısımlarından soğuk girmesini maalesef sağlayacaktır.

Eğer sizler, ayaklarınızın maalesef kış aylarında devamlı üşüdüğü durumdan şikâyetçiyseniz sizlere önerimiz Ayak Sobası ürünü kullanmanızdır.

15 – 20 dakika içerisinde hazır olma gibi özelliğe sahip olan ürün, tehlikesiz olup maksimum 50 dereceye kadar çıkmakta olup ayaklarınızı olabildiğince ısıtarak sizleri de sıcak tutmakla görevlendirilmektedir. Sadece üşümenizde değil insanlarda romatizma ve kadınların adet ağrılarına karşı da ağrıları olumlu şekilde etkileme gibi özelliğine de sahip bir üründür.

Ayaklarınızın üşümesiyle en çok hasta olunan çeşitli basit hastalıklar vardır. Hele ki kış aylarında maalesef ayaklardan ve bacaklardan alacağınız soğuk durumları yüzünden maalesef hemen hasta olabilirsiniz. Bu durumdan kurtulmak için sizlere Ayak Sobası ürünümüzü takdim etmek istiyoruz.

Günlük olarak kullanabileceğiniz ve 15 dakika içerisinde hazır olan bu ürün, sizlerin ayak kısımlarınızı ve bacak kısımlarınızı tamamen ısıtarak hiçbir şekilde üşümenizi sağlamaz. Böylelikle sizlerde hasta olma gibi durumla karşılaşmaz, kış gibi soğuk havaların olduğu ayları rahatlıkla, sıcak bir ortamınızla geçirirsiniz.

İş yerinizde ya da evinizde bu ürünü kullanarak kısa sürede ayaklarınızın ısınmasını sağlayabilirsiniz. İş yerinizde masa başınızda işinizi yaparken ayakaltına koyacağınız Ayak Sobası ile birlikte ne kadar marifetli olduğunu kullanınca anlayabilirsiniz.

Ürünümüzü hemen sitemize girip, kısa sürede sipariş edip kullanmaya başlayabilirsiniz. Kısa sürede kullanmak ve ürünü hemen satın almak için, sitemizde ki sipariş sayfasından ürüne sahip olabilirsiniz.

Isımat Ayak Isıtıcı Özellikleri

Bu ürün, ayak ve bacakları mükemmel ısıtır, kasık ve karın ağrısına olumlu etki eder.
• Müşterilerimizden gelen geri dönüşlerde romatizmaya ve bayanlarda adet sancısına iyi geldiği tespit edilmiştir.
• Fiş prize takıldıktan 15 dakika sonra kullanım için uygundur.
• Fişi takılı unutsanız bile sıcaklığı 50 dereceyi geçmeyeceği için tehlike arz etmez. • Ürün düşürülmediği sürece arızalanmaz.
• Günde 8 Saat Kesintisiz 30 gün kullanım karşılığı sadece 3 TL değerinde elektrik harcar.
• 220v 50 kHz, 50W Elektrik ile çalışmaktadır.
• Boyutları: 33 x 48 x 3 cm
• 3 Yıl Garantilidir.

Ayak ısıtıcıları maksimum elli dereceye kadar ısıtabilirler ve bu ayakların ısınması için yeterli bir ısıdır, bu ısı sizi rahatsız etmez. Size rahat bir ısınma sunan ayak ısıtıcıların hiç bir zararı yoktur.
Fişe takılı çalışır vaziyette bütün gün unutsanız bile hiçbir zararı olmaz. Günde sekiz saat çalışma ile ayda sadece üç tl yakan ayak ısıtıcılar üç yıl garantilidir.

Ayak ısıtcıları rahatlığı ayağınıza getirir. Ayak ısıtıcıları birçok alanda kullanılmaktadır bunlar:

Manav, balıkçı, kasap gibi içindeki gıdalar zarar göreceği için fazla ısıtılamayan yerler,

Restaurant, kafe, market, nalbur gibi kapısı sık açıldığından ısı kaybı çok olan yerler,

Gişe, güvenlik kulübesi, konteynır gibi, zemini soğuk, kapı – penceresi sık açılan yerler,

Depo, otopark, şantiye gibi büyük hacimli, ısıtması zor ve zemini soğuk olan yerler, Ofis, ev gibi aynı ortamda farklı sıcaklık seviyelerinden hoşlanan insanların bulunduğu yerler,

Sıcaklığa daha duyarlı olan yaşlı, çocuk veya hamilelerin bulunduğu yerler, Ders çalışma odası gibi sürekli ısıtılmayan fakat kullanıldığında ısıl konforun olması gereken yerleri sayabiliriz.

 • Kar Maks

  Kar Maks

  Kar-maks pratik palet ile zincir çilesine son 5 dk takıp sessiz ve güvenli yolculuk yapın.

 • Manyetik Korse

  Manyetik Korse

  Manyetik korse kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız sırt ve bel ağrılarının azalmasına yardımcı olur.

 • Fersah Mest

  Fersah Mest

  Fersah mest; yıkanabilen ve ayakkabı ile giyilebilen, aynı zamanda da ekonomik olacak bir mest arayışlarının sonucu olarak ortaya çıkan termal bir üründür.

 • Luma Smile

  Luma Smile

  Dişlerinizi beyazlatmak mı istiyorsunuz?