Şimdi Arayın!

Salkom Saç Bakım Seti

Biz Sizi Arayalım

Salkom Saç Bakım Seti

Ürün Fiyatı: 69 TL

Salkom natural bitkisel şampuan saç dökülmesi sorununu yaşayan veya saçlarını korumak isteyen için formülü güçlendirilmiş bitkisel bir şampuandır.

Salkom Saç Bakım Seti Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

SALKOM NATURAL SAÇ BAKIM SETİ ŞAMPUAN VE SERUM
Salkom Dökülme Önleyici
Salkom natural bitkisel şampuan saç dökülmesi sorununu yaşayan veya saçlarını korumak isteyen için formülü güçlendirilmiş bitkisel bir şampuandır. Amino Acid Complex, olea extract aktiflerini içeren formülü sayesinde saç dökülmesine karşı yardımcı olur.Yapılan klinik araştırmalar sonucunda Salkom Natural Şampuan saç dökülmesine karşı özel olarak etki gösterdiği kanıtlanmıştır.düzenli kullanımda saç foliküllerinin güçlenmesini sağlayarak saç oluşumunu destekler.Sağlık bakanlığı onaylı Salkom Natural her yaş grubundaki insanlar tarafından gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Burada dikkat edilmesi gereken konu piyasada satılan birçok ürün Tarım Bakanlığı onaylı iken Salkom Natural Şampuan Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Saç dökülmesinin nedeni genetik ,stres, düzensiz bakım, Diyabet ya da böbrek hastalığı gibi nedenlerle de dökülebilen saçların tedavisinde yine Salkom Natural Şampuan en güvenli çözüm olacaktır. Çünkü sağlığa herhangi bir zararı yoktur.Kepek ,saç derisinin kaşınması ya da pullanması gibi karşınıza çıkan baş edemediğiniz saç problemlerinden en kısa yoldan ve etkili şekilde kurtulmanın yolu Salkom Natural setdir.

Salkom Natural saç setini kullanmaya başladıktan yaklaşık 30 gün sonra, en ince saçlarınız olan ve ayva tüyü olarak nitelendirilen saçlarınız normal hacimlerine kavuşacak; saç çıkmayan bölgelerde ise ince telli saçlar çıkmaya başlayacaktır.Bu ince telli saçlar da bir süre sonra hacmine kavuşucaktır.
Saçların canlılığını sağlayan ana madde B vitaminidir. Salkom Natural saç seti, özellikle yoğun şekilde B vitamini içermekte saçlarınızın ve saç derinizin ihtiyacı olan B vitamininin tamamını tek başına sağlamaktadır.

Ayrıca Salkom Natural Şampuan, saç pigmentlerini de düzenleyecek şekilde geliştirilmiş ve bu pigmentlerin daha sağlıklı olabilmesi için bol miktarda çinko, bakır ve demir gibi mineraller içermektedir.

Saçları proteinler meydana getirir. Amino asitler, proteinlerin en ufak yapı taşlarıdır ve totalde 20 tane bulunur. Vücut tarafından sentezlenemezler, onun için dışarıdan alınmaları gerekir. Her canlının ihtiyaç duyduğu amino asitler farklıdır. Amino asitlerin vücutta oldukça önemli rolleri vardır. Gelişim, kaslar, saçlar, deri elastikiyeti, metabolizmik hareketler vb. Bu nedenle proteinler saçlarınız için en iyi dostunuzdur. Ayrıca kolajen yapıyı destekleyerek yaşlılık etkilerini geciktirir.

Kimyada bir amino asit hem amin hem de karboksil fonksiyonel gruplar içeren bir moleküldür. Amino asitlerin kovalent bağlarla uç uca eklenmesiyle oluşturdukları kısa polimer zincirler "peptid", uzun polimer zincirler ise "polipeptid" veya "protein" olarak adlandırılırlar. Hücre içerisinde ribozomlar, mRNA moleküllerini kalıp olarak kullanarak amino asitleri uç uca ekleyerek proteinleri sentezlerler. Bu işleme translasyon (çeviri) denir.

- Saç dökülmesine karşı, androgenik alopesininin ilerlemesini engeller.
- Saçların büyüme döngüsünü normal hale getirir.
- Kafa derisinin fonksiyonel bozukluklarının önüne geçer.
- Kepek karşı etkilidir.
- Saç dökülmenizi durdurur.
- Saçlarınıza ipeksi bir yumuşaklık verir.
- Saçlarınıza hacim kazandırır.

Salkom Natural Şampuan İçeriği (400 ml):
Aqua - Disodium Laureth Sulfosuccinate - Cocamidopropyl Betaine - Sodium cocoamphoacetate - Cocamide DEA - Polyquaternium-7 - Sodium PCA - Sodium Lactate - Arginine - PCA - Glycine - Alanine - Serine - Valine - Proline - Threonine - Isoleucine - Histidine - Phenylalanine - Water - Xanthan gum - Fragrance - Aloe Vera Barbadensis - Olea Extract - Panthenol - DM DM Hydantoin - CMI - MI

Salkom Natural Şampuan Yan Etkiler ve Uyarılar:
Haricen kullanılır. Gözle temas ettirmeyiniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Uygulama yöntemlerini iyice okuyunuz. Ürün herhangi bir tıbbi rahatsızlıklarda veya korunma amacıyla kullanılmaz.

Salkom Natural Serum İçeriği (100 ml):
Water (aqua) aqua - Alcohol Denat - Urea - Allantoin - Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract - Humulus Lupulus (Hops) Extract - Melissa Officinalis Leaf Extract Viscum Album (Mistlotoe) Leaf Extract - Chamomilla Recutita (mayricaria) Flower Extract - Achillea Millefolium Extract - Panthenyl Ethyl Ether - Inositol - Milk Protein (Lactis Protenium) - Lactis Protenium - Lactose - Acetyl Cysteine - Acetyl Methionine - Sodium Citrate - Citric Acid - PEG-35-Castor Oil - Polysorbate 20 - Horse Shestnut - Aesculus Hippocastanum Extract - Retinol hexadecanoate - Tocopherol - myo-inositol - Calcium Pantothenate - Linoleic Biotin

Salkom Natural Serum Yan Etkiler ve Uyarılar:

Haricen kullanılır. Vücudun diğer bölgelerinden temastan kaçınılmalıdır. İstenmeyen tüylere sebep olabilir. Çocukların ulaşamayacağı yerde ve oda sıcaklığında muhafaza ediniz. Göz ile temastan kaçınınız, teması durumunda bol su ile yıkayınız.

SALKOM NATURAL SAÇ BAKIM SETİ NASIL KULLANILIR

Islak saça parmak uçlarınızla hafifçe masaj yaparak uygulayın köpürttükten sonra durulayın. İkinci yıkamada tekrar Salkom Natural Şampuanı saçınıza uygulayın 1- 2 dakika bekleterek Salkom Natural Şampuanın sizin için özel olarak geliştirilmiş zengin içeriğinin saç derisince emilmesini sağlayın en son hafif serin suyla durularsanız saçınıza canlılık ve dirilik verecektir. Saçlar tercihen Salkom Şampuan ile yıkandıktan ve havlu ile kurulandıktan Sonra nemli ve temiz saça Salkom Serum uygulanır.

Öncelikle dökülmenin yaşandığı bölgeye sonra da tüm saç derisine uygulanır. Dairesel hareketlerle 1 dakika kadar masaj yapılarak saç derisine yedirilmelidir. Durulanmaz Salkom Serum, gece yada gündüz kullanılabilir. İyi bir sonuç için saçta en az 8 saat bekletilmelidir.

 • Ozoderm Bakım Kürü

  Ozoderm Bakım Kürü

  Ozoderm saç besleyici (300 ml) şampuan, ozoderm saç besleyici (300 ml) maske, ozoderm saç besleyici (300 ml) serum, ozoderm saç besleyici (300 ml) losyon’dan oluşan 4′lü saç bakım setidir.

 • Juan Juan

  Juan Juan

  Victoria Secret Modelleri için özel üretilen Juan Juan Şampuan Artık Türkiye'de.

 • Nano Hair Şampuan

  Nano Hair Şampuan

  Yıllardır çözüm bulunamayan ve erkeklerin en büyük sorunu olan saç dökülmesine tonlarca para harcadınız ve bir türlü hayal ettiğiniz saçlara kavuşamadınız. Denemediğiniz yöntem ve ürün kalmadı.

 • Diamond Hair

  Diamond Hair

  Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu muhteşem 3’lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurduğu ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı olağan dışı hızda uzattığı kanıtlan