Şimdi Arayın!

Ozoderm Bakım Kürü

Biz Sizi Arayalım

Ozoderm Bakım Kürü

Ürün Fiyatı: 59 TL

Ozoderm saç besleyici (300 ml) şampuan, ozoderm saç besleyici (300 ml) maske, ozoderm saç besleyici (300 ml) serum, ozoderm saç besleyici (300 ml) losyon’dan oluşan 4′lü saç bakım setidir.

Ozoderm Bakım Kürü Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Ozoderm 4′lü Saç Bakım Kürü !

 Ozoderm saç besleyici (300 ml) şampuan, ozoderm saç besleyici (300 ml) maske, ozoderm saç besleyici (300 ml) serum, ozoderm saç besleyici (300 ml) losyon’dan oluşan 4′lü saç bakım setidir. Ozoderm 4′lü saç bakım seti haricen kullanım içindir, kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız. Ürün herhangi bir hastalığı, rahatsızlığı tedavi amaçlı kullanılmaz, göz ile teması halinde bol su ile yıkanmalıdır. Çocuklar’ın ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz. Alerjik reaksiyon durumunda ürünü kullanmayı bırakıp, mutlaka doktorunuza danışınız.

 

Ozoderm Bakım Kürü Nasıl kullanırım : Ozoderm (grey hair) saç losyonu haricen kullanım içindir. Uygulamaya geçmeden önce şişeyi mutlaka çalkalayınız. Saç losyonu temiz ve kuru saç’a sabah uygulanır. Avuç içine yeteri kadar dökülen losyon sorun yaşanılan saçlı bölgeye yavaş ve nazik bir şekilde tercihen bir kısma, dilerseniz tüm saçlı bölgeye uygulayabilirsiniz. İstediğiniz sonuç’a ulaşana kadar 4 ile 8 hafta hergün uygulayabilirsiniz.

 

Ozoderm Bakım Kürü Uyarı ve Öneriler : Ozoderm 4′lü saç bakım seti’ni kullanmadan önce, mutlaka kullanım talimatlarını okuyunuz. Uygulamaya geçmeden önce mutlaka çalkalayınız. Göz’e temas ederse bol su ile yıkayınız. Beklenmedik alerjik sorunlarda ürünü kullanmayı bırakıp doktorunuza danışınız. Çocuklardan uzak yerlerde muhafaza ediniz. Ozoderm gold 4′lü saç bakım seti herhangi bir hastalığı, rahatsızlı tedavi amaçlı kullanılmaz. Saç bakım ürünüdür.

 • Dexe Şampuan

  Dexe Şampuan

  Sizde Dexe ürünlerini kullandınız mı?

 • Salkom Saç Bakım Seti

  Salkom Saç Bakım Seti

  Salkom natural bitkisel şampuan saç dökülmesi sorununu yaşayan veya saçlarını korumak isteyen için formülü güçlendirilmiş bitkisel bir şampuandır.

 • Diamond Hair

  Diamond Hair

  Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu muhteşem 3’lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurduğu ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı olağan dışı hızda uzattığı kanıtlan

 • Ozoderm Bakım Kürü

  Ozoderm Bakım Kürü

  Ozoderm saç besleyici (300 ml) şampuan, ozoderm saç besleyici (300 ml) maske, ozoderm saç besleyici (300 ml) serum, ozoderm saç besleyici (300 ml) losyon’dan oluşan 4′lü saç bakım setidir.