Şimdi Arayın!

Nano Hair Şampuan

Biz Sizi Arayalım

Nano Hair Şampuan

Ürün Fiyatı: 79,99 TL

Yıllardır çözüm bulunamayan ve erkeklerin en büyük sorunu olan saç dökülmesine tonlarca para harcadınız ve bir türlü hayal ettiğiniz saçlara kavuşamadınız. Denemediğiniz yöntem ve ürün kalmadı.

Nano Hair Şampuan Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Yıllardır çözüm bulunamayan ve erkeklerin en büyük sorunu olan saç dökülmesine tonlarca para harcadınız ve bir türlü hayal ettiğiniz saçlara kavuşamadınız. Denemediğiniz yöntem ve ürün kalmadı.

Nano teknoloji ile Dünyaca ünlü erkeklerin de kullandığı patentli formül artık Türkiye’ de. NanoHair sayesinde saç dökülmesini %90 oranında durdurabilir ve 30 Günde 1700 Yeni Saç Teli’ne kavuşmanıza yardımcı.

Doğanın mucizeleri olan bitkilerin saç dökülmesini durdurduğunu ve de saç oluşumunu sağladığı herkes tarafından bilinmektedir ve bu bunun hakkında bir çok akademik makele de yayınlanmıştır.

NanoHair bu doğanın mucizesi olan bitkilerin etkinliğini nanoteknoloji sayesinde arttırdı. Saç köküne ve derisine en hızlı şekilde temas eder, ve kısa sürede saç dökülmesini durdurmanıza yardımcıdır, saç oluşumunu sağlamaya yardımcı.

NanoHair içerisinde 10 adet 2 kullanımlık organik şampuan bulunmaktadır. Duş alırken düzenli kullanıldığı takdirde saç dökülmesini durdurduğu ve saç oluşumunu sağladığı uzmanlar tarafından kanıtlanmıştır. NanoHair içerisinde kimyasal hiçbir madde bulunmamaktadır. İçerisindeki bitkilerin aromaları sayesinde çok güzel kokar ve kepek oluşumunu da durdurmaya yardımcı. Nanohair Saç Çıkartıcı herkes kullanabilir yaş veya bayan-erkek sınırlaması yoktur

Nano Hair kullanımı:

Nasıl Kullanırım : 1 kutu nano hair içerisinde 10 tane tüp şeklinde şampuan bulunmaktadır. Kutu içerisinde yer alan 1 tüp şampuan 2 kez kullanım içindir. 1 tüp şampuan’ın yarısı ıslak saç’a dökülür, saç diplerine 2 ile 3 dakika masaj yapılıp saç köpüklenir, şampuan saçta köpüklü halde 5 dakika bekletilir, ılık su ile durulanır.

Uygalama tercihen haftada 3 ile 5 defa tekrar edilir. Nano hair şampuan kullanırken başka bir şampuan kullanılması önerilmez. Nano hair şampuanı sabah yada akşam uygulayabilirsiniz.

Nano Hair içeriği:

 

L- arginine,
Sarımsak yağı,
Üzüm çekirdeği yağı,
B-12 vitamini,
Argan yağı,
Hindistan cevizi,
Bal ekstratı,
Badem yağı.

NanoHair , organik bir şampuandır. Erkek ve kadın kullanımına uygun olarak üretilmiş 10 adet 2 kullanımlık ampul bulunmaktadır.

Tüm saç tipleriyle uyumlu olan Nano Hair şampuan kullanılırken dikkat edilmesi gereken tek nokta, Nano Hair kullanılırken başka bir şampuan kullanılmamasıdır.

Nano hair şampuanın saç diplerine iyice nufüz edebilmesi için 2-3 dakika masaj yapar şekilde kullanılmasına özen gösterilmelidir.

 • Pro Care Serum

  Pro Care Serum

  Sadece yeni saçlara destek sağlamaz... Sakal ve bıyıklar içinde oldukça destekleyicidir.

 • Juan Juan

  Juan Juan

  Victoria Secret Modelleri için özel üretilen Juan Juan Şampuan Artık Türkiye'de.

 • Ozoderm Bakım Kürü

  Ozoderm Bakım Kürü

  Ozoderm saç besleyici (300 ml) şampuan, ozoderm saç besleyici (300 ml) maske, ozoderm saç besleyici (300 ml) serum, ozoderm saç besleyici (300 ml) losyon’dan oluşan 4′lü saç bakım setidir.

 • Diamond Hair

  Diamond Hair

  Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu muhteşem 3’lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurduğu ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı olağan dışı hızda uzattığı kanıtlan