Şimdi Arayın!

Diamond Hair

Biz Sizi Arayalım

Diamond Hair

Ürün Fiyatı: 89 TL

Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu muhteşem 3’lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurduğu ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı olağan dışı hızda uzattığı kanıtlan

Diamond Hair Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Saç bakım seti
Ortalama bir kadın saç teli, günde yaklaşık olarak 0.03 cm, ayda 1,4 cm uzar. Diamond Hair yaptığı çalışmalar sonucunda bu oranı hızlandırmaya yönelik deneylerde bulundu. Nasıl ki insanoğlu yaşamak ve gelişmek için beslenmek zorunda, aynı şekilde saçı da beslemek gerekiyor. Diamond hair üçlü karışımın içeriğin de maddeler , saçların kısa zamanda uzamasına yardımcı oluyor . Diamond Hair hakkında detaylı bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Saç oluşumu ve uzaması için 3 işlem gerekmektedir.
1- Yeni saç oluşumu
2- Saçı güçlendirme
3- Saçı uzatma

Diamond hair Bu 3 görevi sağlıklı bir şekilde yerine getirmeye yardımcı olur.
Diamond hair saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olur.
Diamond hair saçlarınızı beslemeye yarcımcı olur.

Diamond hair 'in saçlarınızı ne kadar uzzatığına dair bilgi almak için diamond hair destek hattımız ; 0212 709 57 68 numaralı telefonu arayabilir veya genel merkeze ait instagram DiamondHairTR'yi inceleyebilirsiniz.

Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu 3’lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurmaya yardımcı olduğu
ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı hızlı bir şekilde uzatmaya yardımcı olduğu kanıtlanmıştır. Diamond Hair ile saçlarınız ortalama günde ortalama ne kadar uzar ?

Arayın bizi bilgi verelim.

“Diamond hair mevcut saçların korunmasına yardımcı olur!”
Kökü bende nasılsa uzar diye düşünenlerin çoğu bugün saçlarının çoğunu yitirmiş durumda. Saça bakım tabii ki şarttır da nasıl bakım yapacağınızı bulmak zordur. Diamond hair sizleri bu zor süreçten kurtarmaya yardımcı olacak. Diamond hair saç dökülmesini engellemeye yardımcı şampuan, Diamond hair saç kremi ve diamond hair tonik!

Yeni saç kökleri oluşturmaya yardımcı olur!
Diamond Hair “Saç dökülmesinin nedeni kıl köklerinin biyolojik görevini yapamıyor oluşundan kaynaklanmaktadır. Bunun sonucunda saç telleri deriye tutunamaz ve saç dökülmeleri oluşur. Bu yüzden yapılacak işlem basittir; kıl köklerinin görevini yapmasını sağlamak.”
Diamond hair saç köklerinizi oluşturmaya yardımcı olur.
Diamond hair saçlarınızın daha gür olmasına yardımcı olur.

Diamond Hair İçeriği
Paketin içerisinde iki farklı ürün yer almaktadır. Diamond hair şampuan ve diamond hair natural ozonlu şampuan bulunmaktadır. Diamond hair şampuan içerisinde ; ısırgan otu yağı, avokado yağı, badem yağı, mersin yaprağı yağı, hint yağı, çörek otu yağı, ceviz yaprağı yağı, biberiye yağı, menekşe yağı, susam yağı ve zeytinyağı yer almaktadır.

Paket içerisinde yer alan bir diğer ürün olan ozonlu şampuan içerisinde ise ; %5 oranında ozon yağı, su, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, karanfil yaprağı ekstratı, panthenol, hydrolyzed keratin, benzyl alcohol, methylchloroisothiazolinone, argania spinosa kernel oil, kayısı çekirdeği yağı, hindistan cevizi yağı, tocopheryl acetate, citric acide, sodıum cloride ve parfume ekstratlarından bir araya gelmektedir.

 • Dexe Şampuan

  Dexe Şampuan

  Sizde Dexe ürünlerini kullandınız mı?

 • Juan Juan

  Juan Juan

  Victoria Secret Modelleri için özel üretilen Juan Juan Şampuan Artık Türkiye'de.

 • Nano Hair Şampuan

  Nano Hair Şampuan

  Yıllardır çözüm bulunamayan ve erkeklerin en büyük sorunu olan saç dökülmesine tonlarca para harcadınız ve bir türlü hayal ettiğiniz saçlara kavuşamadınız. Denemediğiniz yöntem ve ürün kalmadı.

 • Diamond Hair

  Diamond Hair

  Tamamen bitkisel ürünlerden hazırlanan bu muhteşem 3’lü karışımın yapılan test ve deneyler sonucunda saçı kökten besleyerek saç dökülmesini durdurduğu ve yeni saç oluşumu sağlayarak saçı olağan dışı hızda uzattığı kanıtlan