Şimdi Arayın!

Yumurta Akı Tozu

Biz Sizi Arayalım

Yumurta Akı Tozu

Ürün Fiyatı: 29 TL

Egg powder yumurta akını kullandınız mı?

Yumurta Akı Tozu Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Egg Powder yumurta akı tozu kullanımı oldukça kolaydır. Marka farketmeksizin kendi kullandığınız şampuanın içine egg powder yumurta akı tozu ekleyerek kullanabilirsiniz. Mümkün olduğu sürece hergün yada en az iki günde bir defa bu özel karışım haline gelen şampuanı saçınıza uygulamanız tavsiye edilir. Saçınızda çok büyük bir problem yoksa normal saç yıkama sıklığında uygulayabilirsiniz. Yıpranmış saçların toparlanma sürecinse biraz daha sık kullanılması tavsiye edilir.

Egg Powder yumurta akı tozunu kendi şampuanınıza karıştırarak özel bir saç maskesi oluşturabilirsiniz.

Hindistan Cevizi Yağı ile kullanımı:
1 tatlı kaşığı kadar Egg Powder yumurta akı tozuna saçınızın uzunluğuna göre miktarını kendiniz ayarlayarak hindistan cevizi yağı ilave ederek kullanabilirsiniz. Saçınız çok uzun ise biraz fazla kısa ise daha az kullanmanız gerekmektedir.

Şampuan ile kullanımı
Herhangi bir markaya ait kendi kullandığınız günlük şampuanınıza ekleyerek iyice karıştırarak saçlarınızı bu özel karışımlı şampuanla yıkayabilirsiniz. Bu sayede saçınızın alışık olduğu şampuan aynı anda size özel saç bakım ürünü haline gelmektedir.

Zeytinyağı ile kullanımı:
Zeytinyağının faydaları saymakla bitmez ama saçlara olan faydasını bilmeyen yoktur. Bu nedenle zeytinyağı yüzlerce yıllar saç bakımında sıkça kullanılmaktadır. Zeytinyağının içine ekleyeceğiniz Egg Powder yumurta tozu ile zeytinyağının saçları besleyici gücünü kat kat artırabilirsiniz.

Kendi Özel Karışımınız ile kullanım: 
Egg Pow toz içerisine Bal, Sirke yahut Soda ekleyerek kendi özel saç maskenizi oluşturabilirsiniz.