Şimdi Arayın!

Petek Bal

Biz Sizi Arayalım

Petek Bal

Ürün Fiyatı: 100 TL

Türkiye'nin bal adamından bal gibi kampanya !

Petek Bal Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Kutu içeriği ;
1 Çerçeve petek bal (Çerçeve ballarımızın minimum kilosu 3 kg olup , 4,5 Kg'ye kadar yükselebilmektedir. 3 KG'nin altına düşmüyor. Üstünde ki miktarlar için ekstra ücret talep edilmeyekcetir.

5 adet kavanoz bal (Brüt 600 gram)

1 Kavanoz polen

1 Adet sürpriz hediye (Binlerce hediyemizden 1 adet kutunun içinde gönderilecektir.

Tarafınıza gönderdiğimiz tüm balların üretim izin ve onayları bulunmaktadır . Yıllardır Türkiye'nin en kaliteli , en çok , en hesaplı ballarını sizlere ulaştıran bal merkezinin güvencesiyle sizlere ulaşmaktadır. 12 yıllık e-ticaret deneyimi ile sifa-sepeti.com'da sizler adına araştırma ve tahlilleri yapmış olup. Firma hakkında çıkan haberlerin asılsız olduğunu kanıtlamıştır.

Sipariş vermeniz durumunda 15 iş günü içerisinde yasal olarak iade etme hakkınız bulunmaktadır.

Sahte sipariş oluşturan birey ve kurumların tarafımızla irtibata geçtiklleri bilgisayarların ip'leri , telefon numaraları sistemlerimizde kayıt altına alınarak haklarında yasal işlem süreci başlatılacaktır.

Ayrıca tarafımıza iletmiş olduğunuz siparişler kargolandıktan sonra teslim alınmaması durumunda kargo gidiş-dönüş ücretleri tarafınıza yansıtılacak olup, ödemeyi kabul etmemeniz durumunda hakkınızda yasal işlem süreci başlatılacaktır.

Sipariş oluşturmanız durumunda bu maddeyi kabul etmiş bulunuyorsunuz.