Şimdi Arayın!

Eşek Sütü Kremi

Biz Sizi Arayalım

Eşek Sütü Kremi

Ürün Fiyatı: 29,99 TL

Güzelliği ile ünlü olan Mısır kraliçesi Kleopatra’nın dillere destan olan o güzelliğini borçlu olduğu eşek sütü artık Ülkemizde de üretilecek.

Eşek Sütü Kremi Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

ASINUS Eşek sütü kremi nedir ?

Güzelliği ile ünlü olan Mısır kraliçesi Kleopatra’nın dillere destan olan o güzelliğini borçlu olduğu eşek sütü artık Ülkemizde de üretilecek.

Güzelliğine düşkün olan bütün bayanların artık keyifleri yerine gelecek. Güzelliğine çok fazla düşkün olan Kelopatranın her gün eşşek sütü içtiği ve eşşek sütü ile banyo yaptığı o dönemin tarihçileri tarafından bilinen ve doğrulanmış olan bir gerçektir.

Peki eşşek sütünün etkileri nelerdir ?

- Ciltte meydana gelen kuruluk ve solgun görüntünün giderilmesinde.
- Ciltte meydana gelen ölü hücrelerden kurtulmaya ve cildinizin yenilenmesin de.
- Cildin dolgunlaşması ve sıkılaşmasına yardımcı olur.
- Yaşlılık belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur.
- Güçlü antioksidan etkisi sayesin de serbest radikaller ile savaşmaya yardımcı olur.
- Çok kısa bir süre de ciltte meydana gelen farkı hissettirir.
- Cildiniz de ki yağ ve nem oranının artmasına yardımcı olur.
- Ciltte meydana gelen su ve kolajen eksikliğinin giderilmesin de yardımcı olur.

Eşek sütünün faydalarına baktığımız da ise bir çok probleme karşı etkili olduğunu görmekteyiz. Eşek sütünün faydası bu kadar çok olunca fiyatı da oldukça pahalı olmuştur.

Anne sütüne en yakın olan süt olduğu bilimsel olarak kanıtlanan eşek sütü hastalıklara da şifa olmaktadır. Eşek sütü faydalarını çok geç fark etmiş bir ülkeyiz aslın da bir çok ülke eşek sütünden uzun zamandır fayda sağlamaktadır. Bu ülkelerin başın da Amerika, Şili, Brazilya, Fransa, İtalya gibi çok büyük ülkeler gelmektedir.

ASINUS Eşek sütü kremi nasıl kullanılır ?

ASINUS Eşek sütü kremi özellikle bayanlar tarafından son zamanlar da çok fazla kullanılan bir ürün haline gelmiştir. Peki le patra eşek sütü kremi nasıl kullanılır ?

ASINUS Eşek sütü kremini her gün düzenli olarak sabah ve akşam cildinize masaj yaparak uygulamanız yeterli olacaktır. Yani kullanım sıklığını siz kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Kullandıktan sonra kapağını mutlaka kapalı bırakmanız gerekmektedir. Düzenli olarak kullandığınız da kısa süre de cildiniz de ki olumlu değişimin farkına varacaksınız. Ancak bu ürünü düzenli kullanmak ayrı bir öneme sahiptir.