Şimdi Arayın!

Venoze Krem

Biz Sizi Arayalım

Venoze Krem

Ürün Fiyatı: 46 TL

Venoze anti varis kremini kullandığınız ilk andan itibaren varis ve damar tıkanıklığından meydana gelen ağrıları dindirerek bu ağrıların yok olmasına yardımcı olur.

Venoze Krem Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Venoze Krem Varisin Yokolmasına Yardımcı Olur!
Venoze anti varis kremini kullandığınız ilk andan itibaren varis ve damar tıkanıklığından meydana gelen ağrıları dindirerek bu ağrıların yok olmasına yardımcı olur.Venoze bitkisel özel içeriği ile varise karşı formüle edilmiş en etkili üründür.Bu formül varisi %90 oranında yok etmektedir

VENOZE ANTİ VARİS KREMİ
Varis problemi olanlar bu habere dikkat! Günümüzde birçok insan bu kötü görüntüyle mücadele etmeye çalışıyor. Varis toplar damarın genişleyip şişmesiyle meydana gelen özellikle estetik için kötü bir görüntü oluşturan sorunlardan biridir. Genellikle bacağın arka tarafında meydana gelen varis aşırı ve yüksek derecede ağrı ve sancıya neden olmaktadır. Özellikle bayanlarda görülen varis yaş sınırı olmaksızın tüm bayanlarda meydana gelebilmektedir.Varis sorunu yaşayan kadın ve erkekler gece krampları, bacaklarda kaşıntı ve şişkinlik ve ağrı problemleri yaşamaktadır.

Varis nedir nasıl oluşur ;
Varis günümüzde en sık rastladığımız toplar damar hastalığıdır.Kalıtsal bir sebep söz konusudur.Özellikle bacaklardaki yer çekiminin tüm yükünü üstlenen toplar damarlar içindeki kapakcık sistemlerinin yeterli çalışmamasından kaynaklanan bir durumdur.Buna bağlı olarak da uzun zaman içerisinde damarların çaplarının artması içindeki kan akımının yavaşlaması ve klinikte hastalarda gördüğümüz deriden kabarık toparlanmış damar oluşmasıyla seyreden bir hastalıktır.
Varis özellikle ayakta çalışanlarda daha fazla görülmektedir. Önlem alınmadığında ayakta çalışanlar da varis kaynaklı ağrılar şiddetlenmektedir. Hamilelik ve adet dönemlerinde kadınların varislerle ilgili şikayetleri daha da yoğunlaştığı yapılan araştırmalarda ortaya konan bir gerçek.

Hamilelikte Varis Nedir?
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ;
Op.Dr.Pınar TOKATLIOĞLU
Varis bir tür toplar damar hastalığıdır.Toplar damarlar vücudumuzdaki kanı kalbe doğru taşıyan damar yapılarıdır.Bu damarların aktif bir çalışması yoktur.Damarlar içlerindeki kapaklar vastasıyla çalışırlar.Bu kapaklarda oluşan hasar, kapakların iyi çalışamaması kanın damar içine göllenmesine ve varis adı verilen görülür bir hal almasına sebep olur .Varisler gebelikte oldukça sık rastlanan bir durumdur gebelik öncesinde bayanlarda bir takım varis oluşumları olabilir ve genelde bunlar gebelikte bir takım sebeplerden dolayı ilerlerler.Gebeliğin salgıladığı hormonlar kapaklarda gevşemeye sebep olur bunun dışında gebelikte özellikle vücutta tutulan kan miktarı artığı için damarlara binen yük daha fazla artmış olur. Bütün bunlar gebelikte varis oluşumunu kolaylaştırır. Özellikle çoğul gebeliklerde hızlı kilo alan fazla kilo alan gebelerde mesleki nedeniyle sürekli ayakta durması gereken gebelerde varis oluşumu daha fazladır.
Varisin ilerleyen Safalarında ayak bileğinin iç tarafında şişme deri altında siyaha yakın renk değişikliği yaşanıyor ve zamanla bu bölgelerde yaralar bile oluşabiliyor.

Ve bu problem için artık kalıcı bir çözüm var yapılan araştırmalar varisin ameliyatsız ortadan kaldırılabileceğini anlatıyor.Varis ameliyatına ve varisten kurtulmak için bıçak altına yatmaya son.Sizi ağrısız sızısız zahmetsiz ve kolayca evinizde varisten kurtulabileceğiniz çözüm odaklı bir ürünle tanıştıralım .7 günde varisten kurtulacaksınız artık varisten kurtulmak için ameliyat dışında da bir yöntem var neştersiz,anestezisiz,yarasız,dikişsiz 100 % etkili mucize ürünümüz venoze anti varis kremisin i.venozeyi evinizde zahmetsizce kullanarak sadece 7 günde varislere son diyebilirsiniz.Venoze krem varis ağrılarının yok olmasına yardımcı olur.