Şimdi Arayın!

Salyangoz Kremi

Biz Sizi Arayalım

Salyangoz Kremi

Ürün Fiyatı: 29,99 TL

Güzelliğin sırrı, salyangoz kremi. Cildinizi bebekler kıskansın.

Salyangoz Kremi Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Salyangoz Kremi

 

Salyangoz Kremi içeriğindeki salyangoz özü sayesinde cilt kırışıklıklarını önlemeye yardımcı olur. En çok sorulan sorulardan birisi de en iyi salyangoz kremi hangisidir. Bu konuda verilecek en iyi cevap içerisindeki özün miktarı, ikinci bitkisel yağların olup olmadığıdır.

Salyangoz kremi cilt yara ve yanıklara ve oluşan izlere iyi gelir.

Salyangoz kremi cilt lekelerine karşı bir üründür. Salyangoz kreminin hikayesi salyangoz özünün faydalarının keşfedilmesi ile meydana çıkmıştır. Daha sonra bu ürünün krem, pomad, losyon gibi kozmetik ürünlerine karıştırılması ile salyangoz ürünleri geliştirilmiştir.

Salyangoz özlü krem ürünlerinde kullanılan etken madde aslında allantoin denilen mucizevi olarak yaratılan bir doğal kimyasaldır. Bu ürün bazı bitkilerde de bulunmaktadır.

Salyangoz özlü krem sivilceyi önlemeye yardımcı olur.

Salyangozun birçok cilt problemine iyi geldiği ilk fransada fark edildi. Bir çiftlikte çalışan insanlar salyangozları temizlemek için ellerine aldıklarında yaraların iyileştiğini fark etmişler ve bunu çiftlik sahibine anlatmışlar.Çiftlik sahibi bilim adamı olan arkadaşına bu konuyu aktarmış bunun üzerine yapılan araştırmalar sayesinde salyangozun birçok cilt problemine iyi geldiği anlaşılmıştır.Yaraları kısa süreli iyileştirme özelliği taşıyan salyangoz özü aynı zamanda lekelere de iyi gelmektedir.

En ciddi cilt lekelerini dahi önlemektedir.Sivilce ve aknelere iyi gelmektedir. Ölü hücreleri canlandırarak cilt kırışıklığını önlemektedir.Cilt kırışıklığı ciddi bir cilt problemidir.Yaşlanmayla birlikte ortaya çıkan ve cildin eski genç ve güzel görünümünü etkileyen bir cilt sorunudur.Kırışıklık bazı insanların korkulu rüyası olmaktadır.Özellikle bayanlar bu durumdan çok şikayetçidir.Bayanlar genelde her zaman güzel ve genç görünmeyi kendilerine ilke haline getirmişlerdir.

Bunun için çeşitli kozmetik ürünleri ve çeşitli cilt,saç,diş vs. bakım ürünleri kullanmaktadırlar.Tabi sadece bayanlara yüklememek lazım birçok erkek bayanlara nazaran daha da fazla bakımlıdırlar.Bakımlı insan demek güzel görünen insan demektir.Bakımlı erkeklerinde kırışıklık korkulu rüyası olmaktadır.Aslında kimi insan yaşlanmayı hiç istemez.Çünkü yaşlanma demek insanlar için bakımsız ve halsiz aynı zamanda yaşlı olmak demektir.Yaşlı insanlar eskisi gibi genç dinamik ve gençlikteki gibi etkili bir insan olmamak demektir.

Salyangoz özlü krem içeriğindeki salyangoz özü sayesinde hücre yenilenmesi sağlar.Salyangoz özlü krem aynı zamanda cildi sıkılaştırmaya ve güzelleştirmeye yardımcı olur.B öylece tıpkı eskisi gibi genç ve güzel görünüme sahip olmanıza yardımcı olur.

Gençler özellikle ergenlik dönemi sıralarında çok kötü görünüm sağlayan bir durumla karşı karşıya gelirler.Bu durum ne yazık ki sivilcedir.Sivilce insanların cildinde kabarık halinde oluşur.Nokta nokta şeklinde oluşan sivilceler aynı zamanda yüzde de oluşunca işte o zaman çok kötü bir hal almaya başlarlar.Sivilce gençlerin o dönemde korkulu rüyası haline gelmektedir.Sivilce oluşumu sonrasında gençler aynaya bakarak kendilerini beğenmemekte ve iyiden iyiye kendilerini kötü hissetmektedirler.

Sivilce oluşumu yüzünden gençler en güzel yıllarını üzülerek çareler arayarak geçirmektedirler.Özellikle yüzün burun kısmında oluşan sivilce berbat bir görünüm sağlamaktadır.Gençler bunlardan kurtulmak için çeşitli arayışlara başlarlar.Bazıları bir çare olarak sivilceleri patlatma diye tabir edilen sıkma yoluna giderler.Yalnız sivilce sıkan insanların yüzünde kalıcı izler bırakmaktadır.

Sivilce izleri sivilcelerden daha kötüdür.Çünkü geçici izler değildir. Bu yüzden bu yolu denemek sakıncalıdır. Salyangoz özlü krem söylediğimiz gibi hücre yenileyici özellik taşıdığından sivilcelerin oluşmasını engellemeye yardımcı olur.Salyangoz özlü krem oluşan sivilcelerden sizi kurtarır. Salyangoz özlü krem aynı zamanda daha önce sıktığınız ve cildinizde iz bırakan sivilce izlerinden de kurtulmanızı sağlamaya yardımcı olur.

Salyangoz kremi aynı zamanda lekeler için kullanılan bir kremdir.Leke değişik şekillerde oluşmaktadır. Kimi insanda doğuştan gelen doğum lekeleri bulunmaktadır.Bu lekeler kolay kolay kaybolacak lekeler değildir.Salyangoz özlü krem bu tip lekelerin düzenli kullanım sonrasında giderilmesinde yardımcı olmaktadır.Güneş lekeleri de bir cilt lekesidir.Güneş lekesi ciddi bir cilt lekesidir.

Güneşin zararlı ışınları sayesinde oluşmaktadır.Güneş lekelerini önlemek için de salyangoz kremi kullanılmaktadır. Salyangoz kremini yalnız düzenli kullanmak gerekmektedir. Bu tip cilt sorunları salyangoz özlü kremin faydalı olabileceği durumlardır.