Şimdi Arayın!

Jenex Krem

Biz Sizi Arayalım

Jenex Krem

Ürün Fiyatı: 65 TL

Jenex Krem'i kullandınız mı?

Jenex Krem Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Jenex Cream Nedir ?
Jenex krem genleştirici , sıkılaştırıcı ve doğal botoks etkisi olan bir üründür. Jenex kremi cildinize uyguladığınızda , derinin en alt katmanlarına nüfus eder , hücrelerin yenilenmesini sağlayarak cildinizi canlı ve sıkı tutar. Jenex krem günde 1 defa kullanılan ve cillte 24 saat etkisi olan kırışıklık ve genleştirmede kullanılabilecek en etkili üründür.

 

Jenex Cream Nasıl Kullanılır ?

Jenex kremi temiz bir cilde günde 1 defa masaj yapılarak deriye nüfus edilecek şekilde uygulayınız. Jenex kremin en büyük farkı kullanır kullanmaz etkisini ciltte göstermesidir.

Jenex Cream Etikili Olacağı Bölgeler ?

Alındaki Kaşlar ve Arasındaki Kırışıklıklar.

Kaz ayakları

Cildin Yüzeyinin düzeltilmesi

Kırışıklıklar

Gevşeklikler

Sarkmalar

Jenex Cream İçeriği ?

Horoz İbiği Yağı ; Cildin yeniden canlandırılmasını hızlandırır. Eski hücreler genç hücreler ile değiştirilir.

Kolojan ve Gençliği aktive eden madde ; Cildin kurumasını önler , onun yapısını muhafaza eder. Hücrelerin yeniden canlandırılmasına yardımcı olur. Güçlü bir germe etkisine sahiptir.

Vitaminler ve eser elementler ; Cilt sağlığı ve güzelliği açısından gereklidir. Bu dokuyu etkili bir şekilde iyileştirir ve zararı hücresel seviyede önler.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Satın Aldığım Ürün Orijinal mi ?

Sitemizden satın alacağınız tüm ürünler orjinaldir. Ürünlerin hepsi Türkiye distribütöründen alınmakta veya direk olarak firmamız tarafından ithal edilmektedir. Vereceğiniz bütün siparişler adınıza faturalı bir şekilde gönderilmektedir.

Siparişim Ne Zaman Bana Ulaşır ?

Siparişinizi verdikten sonra 1 – 3 iş günü içerisinde siparişiniz size ulaşacaktır. Siparişleriniz tüm Türkiye ye gönderilir.

Telefon ile Sipariş Verebilir miyim ?

Müşteri temsilcilerimiz aracılığı ile telefonla sipariş verebilirsiniz. Sipariş formundan vereceğiniz siparişlerde müşteri temsilcilerimiz sizi arayarak bilgilendireceklerdir.

Kargo Ambalajı Üzerinde İçinde Ne Olduğu Yazıyor mu ?

Hayır kesinlikle yazmaz , ürünü getiren kurye / kargo kesinlikle ambalaj içerisinde ne olduğunu bilemez , gizlilik öncelikli ilkemizdir.

Geri Ödeme Garantiniz Varmı ?

Eğer herhangi bir ürünümüzün sonuçlarından memnun kalmazsanız , fatura tarihinden itibaren 14 gün içinde geri gönderebilirsiniz . İade talimatları ile ilgili olarak lütfen bizimle irtibat kurunuz.