Şimdi Arayın!

Fixliner

Biz Sizi Arayalım

Fixliner

Ürün Fiyatı: 39,9 TL

Fixliner Türkiye'de üretimi yapılan ve Bir çok bayanın en çok şikayet ettiği eyeliner çekemiyorum derdine çözüm getiren, sağlığa zararsız maddelerden oluşturulan basit eyeliner çekme aparatıdır.

Fixliner Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Fixliner Nedir ?
Fixliner Türkiye'de üretimi yapılan ve Bir çok bayanın en çok şikayet ettiği eyeliner çekemiyorum derdine çözüm getiren, sağlığa zararsız maddelerden oluşturulan basit eyeliner çekme aparatıdır. Fixliner ile 1 dakikada her iki göze 'de eyeliner çekmek artık çok basittir.

Gerekli kullanım talimatlarinı (Fixliner Nasıl Kullanılır) menüsünden videoları seyrederek öğrenebilirsiniz. Fixliner Orjinal üründür, ve taklitleri bulunmaktadır.

Fixliner markası dışında olan markalara itibar etmeyin kesinlikle Fixliner ile bir bağlantıları yoktur.

Nasıl Kullanılır?
Bir Kutu içinde iki farklı özellik taşıyan fixliner mevcuttur.

Birinci Fixliner'da Üst-Liner ve Kedi Gözü ikinci fixliner'da ise Dip-liner ve Far Mevcuttur.

Kullanım şekli ise; göz civarı uygulamaları için yapmak istediğiniz bölgeye yerleştirin, ayna yardımı ile eyeliner kalemleriniz ve fırçalarınız ile şablonların üzerinden boyama tekniği ile boşlukları doldurun.

Uygulamalı videolar ve fotoğrafta gördüğünüz üzere fixliner şablonlarını yerleştirip doğru zamanda hissettiğiniz anda boşlukları doldurmanız gerekiyor.

İlk etapta eliniz alışanakadar hatalar olacaktır, 3-4 kullanımdan sonra alışakanlıkla beraber çok muazzam Kedi Gözü ve Far çekebileceksiniz.