Şimdi Arayın!

DermoSlim

Biz Sizi Arayalım

DermoSlim

Ürün Fiyatı: 59 TL

DermoSlim Setini Keşfetmeye Hazır mısınız?

DermoSlim Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

DermoSlim Serum

 

DermoSlim Serum 5ml 3g ampul içerisinde bulunan özel aktif maddesi ve 100 cc etken maddeli yağdan oluşan ikili bir settir.

DERMOSLİM İNCELTİCİ SERUM 4 YILLIK ARGE ÇALIŞMASI SONUCU ELDE EDİLMİŞ ZAYIFLATMAYA YARDIMCI ÖZEL BİR FORMÜLDÜR.

3 yıllık dermotolojik, mikrobiyolojik ve anti-alerjik testlerden başarı ile geçtikten sonra insanlar üzerindeki etkisi denenmeye başlanmıştır.

Dermo Slim Serum vücuda masaj yapılarak uygulanan bir yöntemdir. Aktif özelliği sayesinde vücudun kolayca emmesini sağlar ve deri altında bulunan katılaşmış yağları ve toksinlerin çözülmesine yardımcı olarak, vücutta bulunan gözeneklerden ter ve solunum yolu ile atılmasına yardımcı olur.

DermoSlim Göbek Bandı

Kilo verip formda kalmanın altın kuralı hızlı metabolizma! DermoSlim Göbek Bandı çok kolay bir şekilde metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olacaktır. DermoSlim Göbek Bandı uyku halindeyken metabolizmanızı hızlandırarak yağ depoladığınız dakikaları yağ yaktığınız anlara çevirmeye yardımcı olur. Size sadece göbek bandınızı takıp uyumak kalır.

Dermo Slim Göbek Bandı fazla kilolarıyla başı dertte olanların ortak şikayeti olan yavaş metabolizma sorununu, metabolizmanızı hızlandırmaya yardımcı olarak, günün her anı yağ yakmanıza yardımcı olur. Siz uyurken çalıştığı için yoğun egsersizlerin verdiği yorgunluk hissini, zorlu diyetlerin getirdiği açlık durumunu ortadan kaldırmaya yardımcı olur.

DERMOSLİM SERUM TÜM ZAYIFLAMA ÜRÜNLERİNDEN FARKLI KILAN ÖZELLİĞİ AĞIZ YOLU İLE ALINMAMASI VE HİÇ BİR YAN ETKİSİNİN OLMAMASIDIR!

Dermo Slim Serum fazla kilolarıyla başı dertte olanların ortak şikayeti olan yavaş metabolizma sorununun çözülmesine yardımcı olarak, günün her anı yağ yakmanıza yardımcı olur. Siz günlük hayatınıza devam ederken DermoSlim Serum vücudunuzda bulunan yağları çözmeye yardımcı olarak, vücuttan dışarı atılmasına yardımcı olur. Yoğun eğzersizlerin verdiği yorgunluk hissini, zorlu diyetlerin getirdiği açlık durumunu ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Obezite ile savaşan, farklı yöntemlerle bunu yenmeye çalışan Sağlık Örgütleri, Sağlıklı Yaşam Dernekleri, Endokrinoloji ve Metabolizma dernekleri de DermoSlim Serum ve Göbek Bandı’nı tavsiye etmektedir.

DERMOSLİM SERUM’UN EN ETKİLİ ÖZELLİĞİ DERİ ALTINDA KATILAŞMIŞ YAĞ TABAKASINI VE TOKSİNLERİ VÜCUTTAN HIZLICA ATILMASINA YARDIMCI OLMASIDIR!

DERMO SLİM SERUM GMP, SGS, İSO 9001 STANDARTLARINDA ÜRETİLMİŞ OLUP TAMAMEN BİTKİSEL BİR FORMÜLDÜR!

Özellikle tüm Amerika ve Avrupa'da zayıflama adına göbek bandını tavsiye edilmektedir. Obezite ile savaşan, farklı yöntemlerle bunu yenmeye çalışan Sağlık Örgütleri, Sağlıklı yaşam Dernekleri, Endokrinoloji ve Metabolizma dernekleri de göbek eritme bandını tavsiye etmektedir.

Mideye ve sindirim sistemine etki etmesinden dolayı tüm vücudunuzun kilo vermesine yardımcı bir ürün olan DermoSlim Göbek Bandı, sadece bölgesel kilolarınızı değil tüm vücudunuzun kilo vermesine yardımcı oluyor. En güzel tarafı ise verdiğiniz kiloları geri almıyorsunuz. DermoSlim Göbek Bandı’nın etkisi tabletler gibi 2-3 saat değil bütün uyku süreciniz boyunca çalışması için tam 12 saattir. Tabletler vücuda girdikten sonra ilk bir kaç saat içinde tamamen sindirildiği için kısa süreli etki gösterebilirler. Ancak DermoSlim Göbek Bandı özel teknolojisi sayesinde bütün gece çalışır. Ayrıca her ne kadar bitkiselde olsa tabletlerin muhafaza kaplarında bulunan petrol bazlı plastiklerin vücudunuza girmesini engeller ve sizi herhangi bir sağlık riskinden korur.

-Metabolizmanız hızlanmasına yardımcı olur.

-Kullanımıyla beraber ilk 2 hafta içerisinde farkı hissedebilirsiniz.

-Kullanımı kolay ve 30 günlük kullanım süresi ile size uzun süre yetecektir.

-Dünyada milyonlarca kişi göbek bandı kullanmaktadır.

-İştahınızı kontrol etmenize katkı sağlamasına yardımcı olur.

-Yağ emilimini azaltmaya yardımcı olur.

-Vücutta birikmiş zararlı toksinlerin dışarı atılmasına yardımcı olur

-Kan basıncını ve kolesterolü dengelemeye de yardımcı olmaktadır

-Dermo Slim Göbek Bandı kullanımı kolay zayıflamaya yardımcı bir üründür.

-Dermo Slim ürününün hiç bir yan etkisi yoktur.

-Karbonhidrat ve yağ yakımını hızlandırmaya yardımcı olarak fazla kiloların oluşmasını engellemeye yardımcı olur.