Şimdi Arayın!

Dermo Mineral

Biz Sizi Arayalım

Dermo Mineral

Ürün Fiyatı: 34,99 TL

Dermo mineral serum ile sakalınıza ve bıyıklarınıza bakım yapabilirsiniz.

Dermo Mineral Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Dermo Mineral Nedir?
Bıyık ve sakal serumu olan dermo mineral markalı ürünün resmi bilgilendirme ve orijinal satış yapan sitesine hoş geldiniz. Sakal ve bıyık besleyici bir ürün olan bu ürün sitemizde sadece 49 lira üzerinden satılmaktatır.

Dermo mineral serum ile sakalınıza ve bıyıklarınıza bakım yapabilirsiniz. Bu ürünü faturalı ve orijinal olarak satın almak istiyorsanız en doğru satış noktasında bulunmaktasınız.

Dermo Mineral İçeriği nedir?
Ürün içerisinde şu bitkiler yer almaktadır: Sarımsak yağı, kekik yağı, fındık yağı ve biberiye yağı gibi bileşenlerden oluşmaktadır. Yukarıda da saydığımız gibi ürün bitkisel bir içeriğe sahiptir.

Dermo Mineral Fiyatı Hakkında
Ürün fiyatlarımız en düşük fiyat garantisi ile satılmaktadır.
1 kutu dermo mineral 49 Lira ve kargo ücreti
2 adet dermo mineral serum 89 Türk lirası ve kargo ücretsiz.
3 adet dermo mineral serum fiyatı 119 TL ücretsiz kargo ve sürpriz hediye yanında
5 tane dermo mineral ürünü 149 TL ve kargo ücreti olmadan gönderilmektedir.

Dermo Mineral Nasıl Kullanılır?
Ürünü bir hafta içinde 2 ya da 3 kere kullanmalısınız. Sürmek istediğiniz bölgeye sürerek birkaç saat bekletip daha sonra bol su ile yıkayabilirsiniz.

Dermo Mineral Uyarılar
Dermo mineral ürünü erkekler için özel üretilen bir üründür. Ürün içeriğinden herhangi birine alerjiniz var ise kullanmamalısınız. Göze temas ettirmeyiniz. Aynı zamanda ürünün ilaç olmadığını ve tedavi amacıyla kullanılmaması gerektiğini sizlere önemle hatırlatırız.

Dermo Mineral Muhafaza Etme Şartları
Direkt güneş ışığına maruz kalmayacak şekilde ürünü saklayınız.
Dermo mineral’i ağzı iyice kapatılmış şekilde saklayınız ve çocukların ulaşamayacağı yerlere saklamanız doğabilecek sorunları ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır.

Ödemesini Nasıl Gerçekleştirebilirim
Dermo mineral serum ürününü satın almak istiyorsunuz ve ürünü görmeden niye alayım diye düşünüyorsanız kapıda ödeme sistemimizle ürün kapınıza kadar kargo görevlisi tarafından gertirilir ve ürünü teslim alırken ödemesini görevliye yapabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken sipariş hattı numaramızdan bizi aramak ve sipariş bölümüze girerek sipariş formunu doldurmak olacaktır.

Dermo Mineral Orijinal Mi
Sitenizden satın almak istediğim dermo mineral serum ürünü orijinal mi?
Sitemizden satın almak istediğiniz bu ürün orijinallik garantisiyle satılan bir üründür. Faturalı ve hologramlı bir üründür. İnternet üzerinden satın alacağınız ürünlerde mutlaka faturalı ürünleri tercih ediniz. Faturamız size gönderilen kargo poşetinin ön yüzünde olmaktadır. Teslim alırken mutlaka kontrol ediniz. Ayrıca üzerinde var olan hologram numarasınıda orjinallik sorgulama sitesinden sorgulatabilirsiniz.