Şimdi Arayın!

Vusla Hair Set

Biz Sizi Arayalım

Vusla Hair Set

Ürün Fiyatı: 59 TL

Yepyeni formülüsyon Vusla hair set!

Vusla Hair Set Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Yepyeni formülüsyon Vusla hair set!

Doğal içerikli şampuan ve serumdan oluşmaktadır. Şampuan ve serum olarak satışına başlanan kara sarımsak özü (black garlic) ile oluşturulmuş bir üründür. Vusla kara sarımsak seti , unsisex olup hem baylar ve bayanlar gönül rahatlığı ile satın alabilir ve kullanmaya başlayabilir. sifa-sepeti.com güvencesi ile black garlic hair care  (kara sarımsak seti) 79,00 TL'ye satışa sunulmaktadır.

Vusla sampuan ile saçlar yıkanır daha sonra vusla serum bölgeye masaj yapılarak uygulanır. Yepyeni formlülü ile kara sarımsak özlü vusla şampuan ve serum hakkında detaylı bilgi için müşteri danışmanımızı arayabilirsiniz.

Bay ve bayanların kullanımına uygun olarak formülize edilen vusla seti siz müşterilerimize özel kampanyalı tanıtım fiyatı ile denemeye nedersiniz? En kolay ödeme sistemi olan kapıda nakit ve kapıda kredi kartı ödeme seçenekleri ile sipariş oluşturabilirsiniz.

 

Black garlic hair care ikili set 

 

Vusla Şampuan ve Serum Bakım Seti Kullanımı !

 

Vusla kara sarımsak black garlic care hair set kullanımı nasıldır, etkileri, yan etkileri nelerdir, kullanım aşamasında nelere dikkat etmemiz gerekir. Vusla kara sarımsak özlü şampuan ve serum ile oluşan set temiz ve arındırılmış saç’a uygulanmalıdır. Saçlar şampuan ile tercihen iki defa ılık suyla yıkandıktan sonra yeteri kadar serum bölgeye bir kaç dakika hafif parmak uçları ile masaj yapılarak cilt tarafından emilimi sağlanarak uygulanması tavsiye edilir. Günde iki defa bu tavsiye edilen uygulama şekli ile kullanımı önerilir. Kutu üzerindeki talimatlara uygun olarak kullanınız. Kutudaki talimatları okumadan kullanmayınız.

 

Yan Etkileri Nelerdir ?

 

Yan etkisi var mıdır, bir yan etki halinde ne yapılmalıdır. Yan etkisine rastlanmamıştır. Ürün ile ilgili yan etki durumunda yada tesirinde kullanımı hemen kesilmeli bir hekime danışılmalıdır. Hastalığı ve rahatsızlığı tedavi edici olarak kullanılmaz.

İlaç değildir, gıda takviyesidir. Haricen kullanım içindir. Serin ve kuru yerlerde muhafaza etmeniz gerekmektedir.

  

Vusla kara sarımsak seti , kara sarımsak seti , vusla seti , kara sarımsak şampuanı , kara sarımsak serumu , sarımsak şampuanı , sarımsak şampuanı  olarak halk dilinde bilinen ürün hakkında detaylı bilgi almak için 0212 963 21 90 numaraları telefonumuzu arayabilirsiniz.