Şimdi Arayın!

Soğan Kürü

Biz Sizi Arayalım

Soğan Kürü

Ürün Fiyatı: 49 TL

Kadın hastaliklarindan dert yanan bayanlar sizlere iyi haberlerimiz var.

Soğan Kürü Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Soğan Kürü Damlası Nedir?
Soğan kürü damlası nedir? Gerek televizyon programlarında sık sık gündeme getirilmesi, gerekse de sağlık temalı kurulan internet sayfalarında kendisinden çokça bahsedilmesi sebebiyle geride bıraktığımız son birkaç sene içerisinde soğan kürü; pek çok insan için adeta bir umut ışığı oldu. Yoğun kokusundan ötürü tüketiminden çoğunlukla kaçınılmakta olan soğan; kür ve damla şeklinde hazırlanılmasına olanak tanıyan tariflerle birlikte gündelik yaşam içerisinde daha kullanışlı ve tüketilebilir bir hale geldi. Soğan kürü damlasının ne olduğuna ve nasıl hazırlandığına değinmeden öncelikli olarak bu formülün insan vücudunda göstermekte olduğu reaksiyonik tepkimeleri ve çözüme kavuşturduğu rahatsızlıkları inceleyelim.

Soğan Kürü Damlasının İnsan Vücudunda Gösterdiği Reaksiyon
İçeriksel bileşimi açısından tabiat tarafından insanlığa sunulmuş en güçlü ilaç olarak nitelendirebileceğimiz soğan ile elde edilen soğan kürü; insan vücudunun fonksiyonel işleyişi için gereklilik teşkil eden tüm besin öğelerine sahiptir. %80’lik dilimi sudan meydana gelmekte olan soğan; kalsiyum, protein, karbonhidrat ve yağ açsından da etkinlik sağlayan bir besindir. Ayrıca vücut için elzem nitelikteki minerallerden olan; çinko, potasyum ve fosfor içeriği ile oldukça zengindir. Soğan kürünün çok yönlü bir tedavi aracı olarak kullanılmasının ardında yatan sebep de; sahip olduğu bu donanımsal bileşenidir. Bu nedenle astımdan kanser rahatsızlığına kadar birçok hastalığın tedavi sürecinde alternatif tıbbi uygulamalar adı altında uygulanmaktadır.
Soğan kürünün konsantre işlemine tabii tutulması ile meydana getirilen damlası ise; Yumurtalık kistinden adet düzensizliğine kadar pek çok jinekolojik rahatsızlığın önlenmesinde fayda sağlamaktadır.

Hangi Şikâyetlerde Soğan Kürü Damlası Kullanılabilir?
İdrar Kaçırma Problemleri; Pek çok kadında özellikle doğumun ardından gözlenmekte olan inkontinans; sarkma meydan gelen rahim bölgesinin mesaneye baskı yapması durumunda oluşum gösterebilmekte olduğu gibi, enfeksiyon durumlarında da meydana gelebilmektedir. Soğan kürü damlası ile sürdürülecek 15 günlük bir uygulanım süreci sonucunda idrar kaçırma problemine karşı gözle görülür etkiler fark edilir.
Adet Düzensizlikleri; Hormonsal ya da genetik nedenlerle meydana gelebilmekte olan adet döngüsündeki gecikmeler; stres, hava ya da mekânsal değişim gibi çevresel etmenler sonucunda da gözlenebilmektedir.Soğan kürü damlası hormonsal uyarımları düzenleyerek adet döngüsünün periyotsal düzenini kazanmasına yardımcı olabilmektedir.
Yumurtalık Kisti; Overlerde oluşum göstererek doğurganlık şansını manipüle eden bu tip kistler; soğan kürü damlasında aktivasyon gösteren antioksidanlar sonucunda tahribata uğratılır.

Soğan Kürü Damlası Hangi Hastalıklara İyi Gelir?
Soğan kürünün hazırlanmasından sonra uygulanmakta olan son işlemin ardından elde edilmekte olan damla formu; bilhassa kadın hastalıklarının tedavi sürecinde kullanılmaktadır. Bu rahatsızlıklar;
Miyom
Endometriozis (Çikolata Kisti)
İnkontinans (İdrar Kaçırma)
Vajinal Akıntı
Adet Gecikme ve Düzensizlikleri

Soğan Kürü Damlası Nasıl Hazırlanır?
1 fincan kadar kaynatılmış ılıktan biraz sıcak suya 5 damla soğan kürü damlası eklenir. Şeker ya da başka herhangi bir madde eklenilmeden karıştırılarak günde iki kez sabah ve akşam olmak üzere tüketilmelidir.

Soğan Kürü Damlası Nasıl Kullanılır?
Soğan kürü damlası son adet döneminizin sonlanmasın en az 7 gün kadar sonra kullanımına başlanılmalıdır. Tavsiye edilen uygulanım süresi ise maksimum 15 gündür.