Şimdi Arayın!

Probiotic Forte

Biz Sizi Arayalım

Probiotic Forte

Ürün Fiyatı: 46 TL

Probiyotikler alınan kalorilerin sindirimini ve vücutta enerji kullanımı düzenleyerek kolayca zayıflama yardım olur.

Probiotic Forte Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Probiyotikler zaylıfmaya yardımcı olur !

Probiyotikler alınan kalorilerin sindirimini ve vücutta enerji kullanımı düzenleyerek kolayca zayıflama yardım olur . Diyet yaparken vücutta tokluk hissi yaratmaya yardımcı olarak aşırı gıda tüketimini engellemeye yardımcı olur .

Probiotic , sağlık bir kilo vermeye yardımcı olab bir yöntemdir. Ani şok diyetler vücudun işleyişini ve metabolizma hızını bozar ve bir süre sonra aşırı zayıf düşme ya da tekrar kilo alma sorunları belirir probitic kullanımı ile bu sorunların aşılmasınına yardımcı olabilirsiniz.

Probiotic Bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur !

Probiotikler vücutta ; çinko demir , fosfor tüm B vitaminleri , kalsiyum , bakır ve magnezyum gibi önemli besinlerin bio-uygunluğunu geliştirmeye yardımcı olur ve buna bağlı olara düzenli probiotic kullanımı bağışıklık sistemini günçlendirmeye yardımcı olur.

Kullanımı ;

1 - Probiotic Forte Yoğurt ile kullanımı ;
Probiotic diyet takviyesini kullanmakta olduğunuz probiotic diyette ara öğünlerde olmak üzere günde 2 kez kullanabilirsiniz probiotic poşetini açarak bir kase yoğurt içerisinie boşaltınız ve hafifçe karıştırarak tüketiniz, probiotic karışımlı yoğurt tükeldikten sonra üzerine 2 bardak su içilmesi etkiyi arttıracaktır.

2 - Probiotic Forte Probiotic & Süt ile kullanımı
Probiotic diyet kullanmakta olduğunuz probiotic diyette ara öğünlerde olmak üzere günde 2 kez kullanabilirsniz probiotic poşetini açarak bir kase yoğurt içerisine boşaltınız ve hafifçe karıştırarak tüketiniz , probiotic karışımlı yoğurt tüketildiketn sonra üzerine 2 bardak su içilmesi etkiyi arttıracaktır.