Şimdi Arayın!

Novagra

Biz Sizi Arayalım

Novagra

Ürün Fiyatı: 69 TL

Sekste mutluluğu engelleyecek her sıkıntıyı çiftin ortak problemi olarak değerlendiririz.

Novagra Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Sekste mutluluğu engelleyecek her sıkıntıyı çiftin ortak problemi olarak değerlendiririz. Bu sorunların başında erkeklerde sık görülen sertleşme sorunu geliyor. Sertleşme sorunu sadece cinsel beraberliği değil cinselliğin her aşamasını olumsuz etkiliyor.  Cinsel isteksizliğe, cinsellikten kaçınmaya ve aseksüel evliliklere yol açabiliyor.

Sertleşme sorunu  neden olur?

 

Sertleşme sorunuyla ilgili kulaktan kulağa yayılan pek çok şehir efsanesi var.  Bu problemin tamamen psikolojik ve strese bağlı olduğu inancı çok yaygın.  Oysa sertleşme sorunu yüzde 70’ten fazla oranda organik nedenlerle gelişiyor. Testosteron hormonundaki düşüklük, penis damar ve sinirlerindeki hasarlar sertleşme fonksiyonunu bozuyor.  Altta yatan şeker hastalığı, yüksek tansiyon, yüksek kolesterol sorunları, nörolojik problemler, bazı ameliyatlarda ve çeşitli ilaçların kullanımında risk artıyor.  Şeker hastası olan erkeklerde sertleşme sorunu tam üç kat daha fazla. Aşırı kilo, yoğun alkol-sigara, hareketsizlik, uyku apnesi gibi problemler de sertleşme işlevini olumsuz etkiliyor. Bu nedenle eşinizde oluşan sertleşme sorununu hemen psikolojik olarak düşünmeyin. Genç erkeklerde de giderek artan oranda hormon dengesizliği sonucu sertleşme sorunu görüyoruz.  Bunun genel bir sağlık sorununa bağlı olabileceği aklınızda olsun. 

Kendinizi suçlamayın

Türkiye’de 10 erkekten 7’sinde belli bir derecede sertleşme sorunu var. Yani bu sıkıntı çok yaygın bir problem. Ancak sertleşme sorunu yaşayan çiftler genelde bu sorunu bir tek kendilerinin yaşadığını düşünüyor. Eşler "Acaba beni artık beğenmiyor mu?", "Beni aldatıyor mu?" gibi düşünceler içine girebiliyor. Oysa gerekli incelemeler ve tedaviler sonrasında sertleşme işlevi büyük bir başarıyla geri döndürülebiliyor.

Ürün hakkında detaylı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz.

Novagra ;  İlaç değildir , bitkisel gıda takviyesidir.