Şimdi Arayın!

Nicoderm

Biz Sizi Arayalım

Nicoderm

Ürün Fiyatı: 59 TL

NicoDerm; sigara isteğinizi unutturmaya yardımcı bir jeldir, avucunuzun içine sıkıp ovalamanız yeterlidir.

Nicoderm Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Dakikalar içersinde saatlerce sürecek olan bir sigara tatmini duyacaksınız. NicoDerm; elinizde, cildinizde veya elbisenizde leke yapmaz istenmeyen koku oluşturmaz.

NicoDerm; sıvılaştırılmış patlıcan ve meyan ekstralı jelidir. NicoDerm dünyadaki ilk ve tek bitkisel içerikli sigara unutturmaya yardımcı bir jelidir. Pompalı şişesinden bir sıkım elinizin içine uygulayarak krem kullanır gibi derinize yedirerek kullanılır. 45 saniye sonra elleriniz kurur ve herhangi bir koku ve tortu bırakmaz. Dakikalar içerisinde sigara içmiş gibi saatler sürecek şekilde tatmin olmanıza yardımcı olur.

NicoDerm Sigara Bırakmaya Yardımcı Pastili Hakkında

NicoDerm sigarayı bırakmanıza destek olacak doğal bir bitkisel bileşimdir. Sigara cildinize, gözlerinize, kalbinize, damarlarınıza, ciğerlerinize, dudaklarınıza zarar verir, gözleri sarartır, kırışıklıklara, selülite neden olur ve çabuk yaşlandırır. Sigaranın sizin sağlığınızı etkilemeyeceğini asla düşünmeyin. Sigarayı bırakmanız hastalıklara yakalanma riskini büyük ölçüde azaltır. Nikotin, güçlü bir uyarıcıdır.

Sigara bağımlılarını kendisine bağlayan nikotin; kokain yada amfitamin kadar güçlü ve onlara benzer bir uyarıcıdır. Tiryakiye sürekli sigara içme isteği veren şey de odur. Nikotin sigara içen kişiyi uyarır, kalp çarpıntısına, yüksek tansiyona, kişinin nefes alıp verişinin hızlanmasına sebep olur. Ne yazık ki, bu etkiler yirmi dakika içinde kaybolur ve tiryaki bir sigara daha yakar. Nikotin güçlü bir uyuşturucudur ve mutlaka bağımlılık yapar. Nikotine bağlanan bir vücut, beyne sürekli nikotin istiyorum mesajı yollayacaktır ve bağımlı kişi sigara üstüne sigara yakar.

Sigarayı bıraktığınız anda vücut kendi kendini tamir etmeye başlar. On yıl içinde vücut hiç sigara içmemiş gibi olur. Ancak, sigarayı bırakmak için kanser ya da kalp hastası olmayı beklerseniz, vücudunuzun kendini yenilemek için pek fazla vakti olamayacaktır. Ne yazık ki, bu hastalıklar çoğunlukla öldürücüdür. Sigarayı bırakmanız için daha iyi bir sebep olamaz.

Sigarayı bıraktırmaya yardımcı ara ürün NicoDerm Sigara Bıraktırmaya Yardımcı Bandını vücudumuzda tüysüz olan herhangi bir bölgeye yapıştırmanız yeterli olacaktır. 12 Saat ara ile bandı değiştirmeniz gerekmektedir.