Şimdi Arayın!

Celebrity Slim

Biz Sizi Arayalım

Celebrity Slim

Ürün Fiyatı: 79 TL

Celebrity Slim Ünlü Diyeti İle Tanıştınız mı?

Celebrity Slim Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Celebrity Slim ünlü diyeti olarak adlandırılan ürün artık SifaSepetim güvencesiyle sizlerle !

Tüm merak ettiklerinizi bizi arayarak öğrenebilirsiniz ! 

CELEBRITY SLIM KULLANIMI

 

 Celebrity Slim kullanımı oldukça basittir. Günde 1 öğün yerine, tercihen öğlen veya akşam yemeğinden önce kullanımı uygun görülmüştür. 

 Celebrity Slim toz karışımını (55gr) vermiş olduğumuz Slim Shaker'a veya bir bardağa dökünüz. Su, süt veya meyve suyu ekleyerek, 1 dakika karıştırdıktan veya çalkaladıktan sonra içebilirsiniz. Ürünü kullanırken günde 2 litre su tüketmeye özen gösterilmelidir. 

 CELEBRIT YSLIM  KULLANIM UYARILARI ;

 

 CelebritySlim ürünleri ilaç değildir, haricen kullanılan destek ve tamamlayıcı ürünlerdir. Sonuçlar; Kullanım şekline göre veya kişiden kişiye farklılık gösterebilir. Herkesde aynı oranda sonuç iddia edilemez. Çocukların kullanımına uygun değildir, çocuklardan uzak tutunuz. Celebrity Slim ürünlerini oda sıcaklığında ve direkt gelen güneş ışınlarından koruyacak şekilde saklayınız. 

 CelebritySlim ürünlerini, içeriğinde bulunan meyve ve bitki özleri karışımlarına alerjisi olanlar kullanmamalıdır. Herhangi bir sağlık sorunu olan kişiler, bir sağlık uzmanı veya doktora danışarak kullanabilirler. Hamile bayanlar ve bebeği 6 aydan küçük olan emziren anneler kullanamazlar. 

 

CELEBRITYSLIM  RİSK GRUBUNUN DİKKAT ETMESİ GEREKEN HUSUSLAR;

 Hamile bayanlar kullanamaz, hamilelikte kullanıma uygun değildir.

Bebeği 6 aydan küçük olan emziren anneler kullanamazlar.