Şimdi Arayın!

Cafe Slim

Biz Sizi Arayalım

Cafe Slim

Ürün Fiyatı: 49 TL

Cafeslim içerisinde gündüz ve gece kullanabileceğiniz çaylar ile birlikte cafeslim kahve bulunmaktadır.

Cafe Slim Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

Cafeslim, Cafeslim Kahve
Her bir kutusu 1 aylık kullanım süresine sahiptir.

Cafeslim İçeriği İle İlgili Bilgi

Cafeslim içerisinde gündüz ve gece kullanabileceğiniz çaylar ile birlikte cafeslim kahve bulunmaktadır. 28 adet gündüz çayı bulunmaktadır ve 14 adette gece çayı bulunmaktadır. 1 kutu da cafeslim kahve bulunmaktadır. Gündüz çayı içeriği : oolong çayı, limon, karahindiba çayı, gotu kola, rezene, zencefil, ısırgan otu, kafein ve mate çayı bulunmaktadır. Gece çayında ise ; karnıyarık otu, nane yaprağı, çemen otu, alıç yaprağı, sinemaki çayı, meyan kökü, dulavrat otu ve kedi otu kökü bulunmaktadır. İçerisinde yer alan kahve ise kahverengi kahvenin kavrulmamış hali olarak sizlere sunulmaktadır.

Resmi satış sitemiz üzerinden yapılan satışlar üzerinden cafeslim kahve almak için kapıda ödeme seçeneğini seçebileceğiniz gibi aynı zamanda havale ile de ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda nakit ödeme ve ya kredi kartı tek çekim olarak cafeslim ödemesi gerçekleştirip satın alabileceğiniz gibi havale ile de ödeme gerçekleştirerek kapıda hiç bir ücret ödemeden teslim alma şansınız da bulunmaktadır.

Siparişlerinizi resmi satış sitemiz üzerinden verebileceğiniz gibi dilerseniz beni ara kısmından telefon numaranızı bırakarak müşteri temsilcilerinin sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu sayede hem aklınızda herhangi bir soru var ise bunun cevaplarını alabilir hem de siparişlerinizi verebilirsiniz. 

Bu saate kadar verilen cafeslim siparişleri aynı gün kargoya verilir ve 2 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır. Ancak 16:00 dan sonra verilen siparişler bir gün sonra kargoya verilerek gene 2 iş günü içerisinde sizlere ulaştırılır. 7/24 müşteri temsilcilerimize ulaşabilir ve ya yorumlar sayfamızdan sorularınızı bizlerle paylaşabilir ve oradan da bilgi alma imkanına sahip olabilirsiniz.

Cafeslim Kullanımı

 

Ana sayfamızda okumuş olduğunuz bilgilerden sonra sipariş vermeye karar verdiniz ancak cafeslim kullanımı ile ilgili bilgi almak istiyorsanız doğru sayfadasınız. Ürün içerisinde ana sayfamızda da belirttiğimiz gibi cafeslim kahve ve aynı zamanda gündüz ve gece çayları bulunmaktadır.

Öncelikle sizlere gündüz ve gece çaylarının kullanımı ile ilgili bilgi vermek istiyoruz. Gündüz çayını her gün kullanmanız gerekmektedir.

Her gün bir bardak kaynamış suyu bardağa boşalttıktan sonra bir poşet çayı bardağın içine koyup iyice demlenmesini bekledikten sonra şekersiz olarak içmenizde fayda bulunmaktadır. Her gün 1 bardak sabah kahvaltıdan 15 dakika sonra kullanmanız gerekmektedir.

Gece çayını da aynı şekilde bardağınızı hazırlayıp içerisine poşeti koyduktan sonra gene demlenmesini bekleyip şekersiz olarak kullanmanız önerilmektedir. Ancak gece çayı gündüz çayı gibi her gün değil 2 günde bir gece yatmadan yarım saat önce kullanılmalıdır.

Gündüz ve gece çaylarının kullanımı ile ilgili bilgi aldığınıza göre sıra geldi cafeslim kahve kullanımı ile ilgili bilgi vermeye. Bu kahveyi dilerseniz türk kahvesi tarzında pişirip içebileceğiniz gibi nescafe tüketir şeklinde de içebilirsiniz. Günde 2 kere tüketmeniz gerekmektedir. Sabahları kahvaltı etmeden yarım saat önce aç karnına ve akşamları tok karnına içmeniz gerekmektedir.

Görüldüğü gibi cafeslim kullanımı aslında oldukça kolaydır ve hap ve ya kapsül olmadığı için de daha rahat bir şekilde kullanım imkanı sağlamaktadır. Kullanım talimatlarına uyarak kullanılması önerilir ve şimdiye kadar bilinen herhangi bir yan etkisine rastlanmadığı bildirilmiştir. Bununla birlikte çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ederken hamile bayanların da kullanmaması önerilmektedir.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

Serin ve kuru yerlerde muhafaza ediniz.

Hamile bayanların kullanmaması önerilir.

Cafeslim ilaç değil bitkisel çay ve kahveden oluşmaktadır.