Şimdi Arayın!

At Kestanesi Kremi

Biz Sizi Arayalım

At Kestanesi Kremi

Ürün Fiyatı: 29 TL

Dr.Eva At Kestasi Kremi; Varis,sedef,egzama gibi hastalıkların tedavisine yardımcı olur.

At Kestanesi Kremi Ürün Özellilkleri

SİPARİŞ FORMU

Ürün Seçiniz:

Teslimat Bilgileriniz:

Ödeme Şekli Seçiniz:

At Kestanesi Kremi Faydaları Nelerdir?

Birçok yerde süs amacıyla dikilmiş, çam ağaçlarına benzeyen yapısıyla belki hiç fark etmemiş olabilirsiniz. Ağacın latince ismi Aesculus olan bitkinin görsel kullanım dışında biçok rahatsızlığa da iyi geldiği bilinmektedir. Başlıca ağaçtan elde edilen özler ve kullanıldığı tedaviler aşağıda sıralanmıştır;

At Kestanesi Tohumunu ve yaprağını: varis, hemoroit, şişmiş damarlar (flebit) tedavisinde kullanılır.
At Kestanesi Tohumu: ishal, ateş, ve prostat büyümesinde etkilidir.
At Kestanesi Tohumuyla: aktif kimyasalları ayrılır ve böylece işlenebilir. Ortaya çıkan "özü" kronik venöz yetmezlik adı verilen kan dolaşımı sorunu tedavisinde kullanılır.

• At Kestanesi Yaprağı: egzama, regl ağrısı, yumuşak doku kemik kırığı, burkulma, öksürük, artrit ve eklem ağrı şişliklerinde kullanılır.
• At Kestanesi Kabuğu: sıtma ve dizanteri hastalıklarında kullanılır.
• Yukarıda bahsettiğimiz sebepler nedenlerle kullanacağınız ürünümüz sayesinde doğanın gücüne bir kez daha tanıklık edeceksiniz.

At Kestanesi Kremi Faydaları, Kullanımı?

Kremimiz kullanım açısından çok pratik ve kolayca uygulanacak şekilde üretilmiştir. At Kestanesi Kremi; Bulunulan ortam ve çalışma koşulu nedenleriyle insan bedeninde oluşan ağrılar, varis, şişme, eklem ağrıları, ciltte kırışıklıklara ve daha fazla rahatsızlığa iyi gelmektedir. Kullanımı konusunda detaylar şu şekildedir;

Faydaları 1: Varisli bölgelerde kullanımı ise kremimizi varisli bölgeye masaj yaparak iyice yedirin. sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa sürünüz. Kısa sürede uygulanan bölgenin gözle görülür şekilde sonuç verdiğini göreceksiniz.
Faydaları 2: Ağrılar ve şişliklerde kullanım şekli şiş bölgeye günde ikikere olmak kaydı ile sürün. Ağrılı bölgelerde kullanı'mı ise baş ağrısı, sırt ağrısı, eklem ağrılarında birkez uygulamanız yetecektir.
Faydaları 3: Solunum rahatsızlıkları kullanım şekli hakkında bizi arıyarak bilgi edininiz.
Faydaları 4: Damar tıkanıklığı tedavisi kullanımı hakkında uygulanacak bölgeye iyice yedirilmelidir. Mentollü içeriği sayesinde rahatlık hissi sağlar ve uzun süre kullanımda damarlara nufuz ederek damardaki daralmaları giderir. Ayrıca damar tıkanıklarında ise tıkanan bölgeyi yumuşatarak açılmasına yardımcı olur.
Faydaları 5: İltihap v.b. vucuttan atılması gereken toksinleri idrar yolu ve dıçkı yolu ile atmanızı sağlar.